Kurumsal

Hakkımızda,
 
Wostech Otomotiv San. ve Tic. A.Ş., otomotiv sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi birikimini, oluşturduğu genç ve dinamik ekibiyle birleştirerek OEM & Aftermarket müşterilerine sürdürülebilir kalitesi, yüksek sevkiyat performansı, uygun fiyat politikası ve çeşitli ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir.

Şirketimiz Dosab Organize Sanayi Bölgesi’nde modern teknoloji ile donatılmış 5420 m2 kapalı alanda hava süspansiyon sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.
 
Misyonumuz,
 
Wostech Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. olarak misyonumuz, bağlı bulunduğumuz sektörde, konusunda uzman, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler üreten bir firma olmaktır. Temel hedefimiz; müşteri, çalışan, tedarikçi ve toplum ilişkilerinden doğan sinerjiyi ve pazardaki rekabeti avantaj olarak kullanıp, maliyet ve kalitemizi sürekli iyileştirerek dünya pazarında kalitemiz ve markamızla söz sahibi olmaktır.

 
Vizyonumuz...
 

Şirketimizin temel vizyonu, Türkiye’den dünyaya kauçuk alanında otomotiv sanayi grubu olarak imalat faaliyetlerinde bulunmaktır. Bu faaliyetler kapsamının ilk ayağı olan hava süspansiyon sistemleri  üretimi tüm hızı ile devam etmekte ve gelecek için diğer faaliyet konularımıza da destek olmaktadır.

Wostech Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.  hava süspansiyon sistemlerini WOSTECH markasıyla pazara sunmuştur. Şirketin ana amacı WOSTECH markasının kauçuk alanında güvenilir, kaliteli, düşük maliyetli, çevresine ve topluma saygılı ürünler olarak algılanmasını sağlamaktır.